Lumi e uron Beyoncen për shtatëzani me një foto të Jay Z (Foto)

Reperi i njohur kosovar, Lumi B e ka uruar çiftin e famshëm, Beyonce dhe Jay Z për lajmin se do të bëhen prindër. 

Lumi me ironi e ka ngarkuar një foto të Jay Z që duket në vend të Beyonce në fotografinë e saj që bëri bujë në botë duke u bërë fotografia më e pëlqyer ndonjëherë në Instagram.

Beyonce dhe Jay Z po i presin dy fëmijë binjakë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë