Këto foto të Mihrijes dhe Naimit nuk i keni parë kurrë (FOTO)

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë çifti më i njohur i estradës sonës.

Ata kanë më shumë se 20 vite martesë, ndërsa shpesh tregojnë për vitet e lumtura që kanë përjetuar gjatë këtyre viteve, shkruan Gazeta Express

Por, Mihrija shpesh është komentuar për pamjen e saj, ndërsa ka nga ata që dyshojnë se këngëtarja ka bërë ndërhyrje kirurgjike gjë që e ka mohuar gjithmonë ajo.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të çifti kur ishin më të ri. /GazetaExpress/.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë