Liberta në shtrat me kolegun e saj! (Foto)

Moderatorja Liberta Spahiu, mbrëmë në InstaStory, ka shtuar një video me të cilën ka treguar një ‘storje’ mjaft interesante.

Ishte ajo që e panë të gjithë, Alaudini duke ndarë shtratin së bashku me të, e që Liberta edhe e ngacmonte me këmbë, shkruan GazetaBlic

Dihet se Liberta dhe Alaudini kanë shoqëri të mirë në mes tyre, por këtë jo të gjithë ata që ndjekin Liberten ne Instagram e dinë!

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë