Zhvishet modelja shqiptare, publikon foto topless (Foto)

Modelja me origjinë shqiptare Tika Camaj ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet topless

Ajo është një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare dhe diçka të tillë e ka treguar gjithnjë me postimet e saj. Ja si i ekspozon hiret këtë herë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë