Zbulohet gjinia e fëmijës, Adelina Ismaili do të bëhet nënë e …

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili do të bëhet nënë e një djali.

Kjo është konfirmuar nga gazeta “Express”, nga burime shumë të afërta pranë këngëtares.

“Lajmin për gjininë e bebes, Adelina e ka marrë gjatë ditës së sotme…”

Megjithatë, pavarësisht këtyre supozimeve, asnjë nga palët, as Adelina dhe as partneri i saj Vali nuk e kanë konfirmuar nëse fëmija që do të vijë në jetë, është djalë apo vajzë.

Dhe derisa këngëtarja të lindë ose ta tregojë gjininë, me gjasë, askush nuk do ta mësojë cila është e vërteta.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë