Modelja shqiptare provokon hapur, ka një ftesë për të gjithë (Foto)

Ajo gjithmonë ka provokuar me fotot e saj super sensuale që poston në rrjetet sociale.

Si një nga modelet shqiptare të njohura dhe jashtë vendit ajo tërheq gjithmonë vëmendjen e fansave të saj duke guzuar me veshjet minimale.

Tika Camaj ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet topless. Krahas fotos së postuar ajo shkruan:’Duke kërkuar rrobat e palestrës’.Kush mund ata ndihmojë vajzën…?

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë