Foto pak para lindjes së djalit, shikoni si duket Tuna shtatzënë (Foto)

 

Pasi pamë këtë foto përmes së cilës është e vështirë të dallosh se sa i është rritur barku, po mundoheshim në redaksi të bënim llogaritë se sa muajshe mund të jetë Tuna.

Siç e dini tashmë të gjithë, këngëtarja seksi është në pritje të fëmijës së saj të parë. Ajo dhe i dashuri Patris Berisha, së shpejti do të bëhen me djalë. Sipas llogaritjes sonë, këngëtarja duhet të jetë diku në muajt 7-8 të shtatzënisë, pas siç u shpreh kur doli tek Gjebrea në nëntor, ajo ka qëndruar fillimisht për tre muaj e izoluar. Ajo që mund të dallohet nga fotoja, është se Tuna nuk ka shtuar shumë në peshe e se vazhdon të ruajë të njëtat forma të mira fizike

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë