Besi dhe Xhensila “çudisin’ Zvicrën, shikoni çfarë bëjnë në restorant (Video)

​Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku kanë zgjedhur Zvicrën për të kaluar disa ditë me njëri-tjetrin.

Si gjithmonë Besi nuk lë asnjë rast për të shkaktuar situate komike.

Në një video të postuar në Instagram ai ka treguar se si ka shkuar së bashku me të fejuarën e tij në një restorant ‘klasikë’ me një vëshje krejtësisht të pa përshtatshme.

Ndërkohë që Xhensila ka zbritur në restorant me rroba gjumi, ndërsa  Besi zbathur.

VIDEO

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë