Si lindi dashuria mes dy aktorëve te “Përralla me tupan” (VIDEO)

Flutura Gashi dhe Simon Tanushi janë dy aktorët e “Përrallës me Tupan”, që u bënë bashkë 9 vjet më parë.

Por si lindi dashuria mes tyre nga ky emision, mund ta kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë