E kujton veten kur ishte nuse (Foto)

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj vazhdon të mbetet njëra ndër modelet më tërheqëse shqiptare, pavarësisht faktit që tashmë është edhe nënë sepse kjo nuk vërehet aspak në linjat e saj trupore.

Emina kishte kurorëzuar lidhjen e saj me biznesmenin, Iraniano-Amerikan Sam Nazarian gjatë vitit 2015, pas dështimit të martesës me shqiptarin Bekim Lulanja.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka publikuar disa fotografi nga dasma e saj e fundit me Sam Nazarian me të cilin kanë edhe një vajzë, Ella Faria.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë