Premtim Mehmeti nuk ka të ndalur (VIDEO)

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-26 18:11:06Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Pas sukseseve që kishte me këngët “Ëmbël ma ke lënë” dhe “Na Dy”, ai ka realizuar edhe 3 potpuri që ishte pjesë e xhirimeve festive.

E tani, ai ka filluar përgatitjet për këngën e radhës e cila do jetë më ndryshe se sa herëve të tjera.

Së bashku me producentin Adriatik Asllani dhe kompaninë A-Group,

Premtimi këngën e re do ta publikojë në muajin mars apo në fillim të muajit prill.

Deri atëherë, dëgjojini potpuritë e tij:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë