Këto janë personazhet që lidhje gjaku me njëri-tjetrin (Foto)

Jemi mësuar t’i shohim bashkë në evente të ndryshme pa e ditur se kanë lidhje gjaku mes njëri-tjetrit.

Sot në programin “Fun Day” ne “In TV” me Fatmën, u fol për këta Vipa te cilët janë kushërinj. Cilët janë këta personazhe ?

1: Luana Vjollca dhe Marina Vjollca, dy motrat e njohura të showbiz-it janë kushërira me këngëtaren e njohur Evi Reci, ato madje sa herë që Evi vjen në Tiranë janë të pandara. Motrat Vjollca janë gjithashtu kushërira me MasterChef-in e njohur, Alfio Rotani.

2: Robert Berisha ose ndryshe i njohur si “Roberti i Norës” është vëllai mëi madh i babit të fëmijës së Tunës, Patrisin. Pra Roberti është dhe kunati i Tunës.

3: Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa është kushërira e Jon Tarifës, këngëtarit të njohur shqiptar i cili po zhvillon karrierën e tij në Holandë, ata madje kane bashkë punuar tek kënga “Together”.

4: Dy nga emrat më të suksesshëm të tregut muzikor shqiptar janë padiskutim 2po2 dhe Capital T. Dy artistet kanë bashkëpunuar në një sërë prodhimesh muzikore dhe jo më kot. 2po2 është daja i Capital T i cili madje e ka mbështetur shumë nipin e tij në fillimet e karrierës.

5: Albi Isakaj, prezantuesi i “In Report” në InTv , është kushëri me një nga këngëtaret më sexy të showbiz-it shqiptar, Ciljeta Xhilaga, e cila vazhdon të mbetet Seks-Simboli i estradës Shqiptare tashmë prej shumë vitesh.

6: Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Valbona Mema është tezja e këngetares Xhesika Polo. Tani e kuptojmë se nga e ka trashëguar Xhesika talentin.

7: Roza Lati gjithashtu është kushëri me prezantuesen Romina Ruda.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë