Kjo është familja e lumtur e Medës (FOTO)

Këngëtari i njohur kosovar Meda ka prezantuar familjarët e tij

Ai në disa foto ka treguar dy djemtë dhe gruan e tij.

Në këto foto Meda ka treguar se ka një martesë të lumtur me familjarët derisa po qëndron në Kosovë ku pritet të paraqitet në shumicën e programeve të vitit të ri.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë