Kaq elegant nuk e keni parë asnjëherë ‘Molerin’! (FOTO)

Aktori dhe moderatori i njohur Shpetim Desku është paraqitur me shumë stil dhe tejet elegant!

Ai tani është drejtuesi i shout më të shikuar ‘N’Kosovë Show’, emision ky në të cilin fton shumë fytyra publike, prej nga shikuesit mësojnë më shumë për jetën e VIP-ve dhe veprimtarinë e tyre, shkruan Gazetablic.com

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë