Sara Kapo shan motrat Hoxha: “F.ck…Live” (Foto)

Rrjetet sociale ‘hanë’  një pjesë të mirë të kohës së të rinjve.

Sidomos Vipat që në një farë mënyre kanë dhe çfarë të tregojnë janë gjithë kohës në Instagram, Insta Story, SnapChat etj.  Ata servirin për të gjithë ndjekësit gjithçka nga jeta e tyre.

‘Epidemia’  më e fundit është  opsioni ‘Live’ në Instagram. ‘Manjaket’ e këtij opsioni janë vajzat e familjes Hoxha dhe pas tyre vipat e tjerë. Sara, Lori, Ledioni kanë qëndruar gjithë darkën ‘Live’  e ndjekësit e tyre, madje u thumbuan si imitues së shtëpisë së Big Brother. Pas këtyre publikimeve vjen një reagim i vajzës rebele të Ema Andreas, /Gazeta Express/.

Sara Kapo ka postuar një sharje  me shenjën e ‘F.uck’ dhe sipër saj Live. Ta ketë pasur me trashëgimtaret e Top Medias??? Sara ishte pjesë e programit ‘Top Show Magazin’ nga i cili u largua brenda një kohe shumë të shkurtër. Mesa duket Sara Kapo ka preferuar të qëndrojë larg këtij opsioni të ri të futur nga Instagram.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë