Liki, Shneqa, Xhyli, po rikthehet Egjeli (Foto)

Aktori i famshëm kosovar, Vedat Bajrami e ka konfirmuar rikthimin e serialit humoristik, Egjeli. 

Me një fotografi në Instagram, Vedati ka dhënë këtë njoftim ku ka paralajmëruar së shpejti fillimin e xhirimeve të këtij seriali.

Personazhet e famshme të këtij seriali, Shneqa, Gjyli dhe Liki kanë qenë të famshme në audiencën vendore duke qenë një nga serialet më të dashura pas luftës në Kosovë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë