Ja pse kjo shqiptare është modelja më e mira prej shqiptarëve (Foto)

Është bërë nënë por përsëri është rikthyer më e bukur se kurrë.

Çunmulaj ka realizuar një fotosesion, ku dhe duket për mrekulli, pavarësisht se ajo është bërë nënë disa muaj më parë.

Fustani i shkurtër dhe një makeup shumë i thjeshtë, bëjnë që Emina të paraqitet shumë unike në fotosesionin e radhës të saj.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë