Afrona një “diss” Bleros (Foto)

Bukuroshja Afrona Dika ndodhet për pushime në nj vend bregdetar.

Po përderisa ajo po poston foto të ndryshme ku po shihet se po kalon mirë.

Në anën tjetër i fejuari i saj Blerim Muharremi, e ka postuar një foto ku shihet një pishinë e mbyllur, ndërsa këtë foto ai e ka shoqëruar me një figurë njeri duke notuar dhe peshkaqeni duke i vrapuar pas, ndërsa fotos ai ia ka bashkangjitur shkrimin: “Ik se tu ..n…”, shkruan Kosovarja.

A mund të jetë ky një “diss” i Bleros drejtuar të fejuarës së tij Afronës, e cila po e shijon pushimin pa të?!

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë