Çka po ndodh kështu me Labin, shikojani fytyrën (Foto)

Moderatori Labinot Gashi, përveç se ka lënë punën në televizion është larguar edhe nga Kosova.

Ai ka disa ditë që është duke qëndruar në Gjermani dhe mos dalja në ekranet televizive ka bër që ai të ndryshoj edhe pamjen, shkruan “Magazina.al”

Në një fotografi të publikuar nga Labi në Instagram, ai shihet me mjekërr dhe me një pamje krejt ndryshe, siç nuk e kemi parë asnjëhëherë.

Duket se Labi nuk po i kushton më rëndësi të madhe dukjes.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë