Kështu u duk Bleona në ballon e inaugurimit të Trump (Foto)

Gjatë mbrëmjes së djeshme Amerika ka festuar inaugurimin e presidentit të ri, Donald Trump.

Në këtë ceremoni ishin prezentë dhe njerëz të njohur të shqipërisë, në mesin e të cilëve gjendej dhe Bleona Qereti.

Para marrrjes së presidencës së Trump këngëtarja ka deklaruar simpatinë e saj për të. Kjo ishte një arsye e mjaftueshme që Bleona të bëhej ‘protagoniste’.

Ajo ka postuar foto nga kjo ceremoni veshur me një fustan të zi klasik. Bleona ishte një vëzhguese më shumë në këtë ceremoni.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë