Jehona Sopi nga reperi, tek krahët e biznesmenit

A e keni ditur se Jehona ka qenë e martuar me një reper?

Po, ajo për vite me rradhë ishte e martuar me Agron Selimin, shkruan “Kosovarja”.

Ndarja e çiftit bëri bujë, pasi ishte ndër ndarjet e para që u mediatizua shumë. Jehona me të shpejtë u hodh në krahët e tjetrit.

Sot është e martuar dhe ka një vajzë.

Ajo ka kohë që nuk po sjellë diçka të re në muzikë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë