Zbulohet e dashura e këngëtarit Sabiani, befasoheni sa e bukur është! (FOTO)

Këngëtarit të njohur Sabiani, i është zbuluar e dashura e tij e re.

Ky këngëtar, duket se mjaft kujdeset që të ruaj privatësinë e tij.

Por GazetaBlic ka zbuluar se  Sabiani dhe vajza rumune janë në një lidhje dashurie së bashku.

Në fotografitë të cilat do të shihni më poshtë njihuni me të dashurën super seksi të Sabianit.

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë