Leonora Jakupi kërkon ndihmë për këtë familje në nevojë (FOTO)

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi ka ndarë me ndjekësit e saj social, një rast të një familje me nevojë nga Skënderaj.

Ajo ka kërkuar nga ata persona që kanë mundësi që të japin kontributin e tyre, duke e ndihmuar familjen Kadria, shkruan Magazina.al.

Familja në fjalë ka nevojë pothuajse për gjithçka siç thotë Leonora në përshkrim të fotos ngase kryefamiljari është i sëmur dhe e zonja e shtëpisë përveç fëmijëve duhet të kujdeset edhe për të shoqin. “Kjo familje ka nevoj per gjithqka jeton vetem ne nje dhom dhe me kushte tej mase te renda Ku as kjo dhom si perket kesaj familje.

Perveq shpenzimeve tjera Naxhie Kadria I duhen shpenzimeve per smundjen e burrit te saj”, shkruan pos tjerash këngëtarja në Facebook.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë