Ja se si duket bashkëshortja e Daut Haradinaj(Foto/Video)

Dy motra të martuara për dy vëllezër.

Bëhet fjalë për Anita Muçaj dhe motrën e saj Lolën, të cilat janë të martuar për vëllezërit Ramush e Daut Haradinaj.

E gruaja e Dautit, Lola po kujdeset shumë mirë të ruaj linjat e saj trupore,transmeton gazeta Express.

Ne ju sjellim më posht disa fotografi, ku Lola shihet duke ushtruar dhe duket mjaft bukur./Gazeta Express/


Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë