Ja se kush po ia hap këmbët Morena Tarakut (Foto)

 

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku njihet si njëra ndër vajzat më të bukura në vend.

Ajo këto ditë është duke realizuar një set të ri fotografik, ku po duket shumë bukur,transmeton gazeta Express.

Morena duket joshëse e veshur vetëm me një këmishë të bardhë./Gazeta Express/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë