Ja se kush është ‘Loçka’ e rejës së Shyhrete Behlulit (Foto)

 

Reja e Shyhrtete Behluli – Learta Jakupi padyshim se është më e përfolura në mediat rozë.

Edhe dasma e saj ishte një ndër më të përfolurat, transmeton gazeta Express.

Learta tashmë ka një numër te madh të ndjekësve në Instagram, ku edhe kohë pas kohe ajo publikon foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një foto me një vajzë të cilës nuk i ka bërë të njohur identitetin por sipas mbishkrimit të cilës i ka ven fotos ajo është “Loçka” e saj./Gazeta Express/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë