Ekskluzive: Kjo është e vërteta e prishjes së raporteve mes Shkurte Fejzës dhe Shyhrete Behlulit (VIDEO)

Vitin që lamë pas, Shkurte Fejza qëndroi për disa javë si lajmi kryesor i rubrikave të shoëbizit për shkak të prishjes së raporteve me kolegen e saj Shyhrete Behluli.

Për këtë gjë dëgjuam shumë rrëfime nga ana e Shyhretës, por asnjëherë nga ana e Shkurtës.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni rrëfimin e vajzës së Shkurte Fejzës për këtë gjë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë