Në cilin hotel rrinë Nera e Ariana Fejzullahu? (FOTO)

Janë re e vjehërr, por duken si shoqe, pasi kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Nera, nëna e Ermal Fejullahut dhe bashkëshortja e tij kalojnë mjaftë kohë së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Atyre nuk u duhet patjetër prania e burrave për të dalë për kafe apo drekë. Dalim edhe vetëm, sikur të ishin shoqe. Ato kanë ngrënë drekë në hotelin më luksoz në kryeqytet dhe e kanë shijuar një ditë të bukur nën shoqërinë e njëra-tjetrës, shkruan “Kosovarja”.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë