Ja se kush po i mungon Afërdita Dreshajt (Foto)

Është një ndër modelet më të bukura shqiptare.

Bëhet fjalë për modelen dhe këngëtaren Afërdita Dreshaj.

Por, Afërditën po e merr malli për dikë,transmeton gazeta Express.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se është një kafe e sipas shkrimit të lënë ajo ka thënë se e ka marrë malli për Prishtinën./Gazeta Exprress/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë