Ky person po i mungon Ariana Fejzullahut (Foto)

Tash e sa kohë që ka filluar Ariana Fejzullahu të paraqitet publikisht, ju të gjithë më e dini se ajo është kunata e Bulza Fejzullahut, vajzës së Sabriut.

Si duket Arianës po i mungon kunata e saj Bulza, pasi që ajo ka hedhur një foto në profilin e saj në instagram, ku e shoqëron me shkrimin “Miss you kuni”, që në shqip i bie “më mungon kunatë”, shkruan Kosovarja.

Se kanë raporte të mira këto dy kunata kjo tashmë dihet, pasi që kjo nuk është hera e parë që shihen bashkë, dhe që i dedikojnë fjalë të mira njëra-tjetrës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë