Vesel Kurtishaj zyrtarisht konfirmon “lidhjen” e fortë që e ka me Labin (Foto)

Fituesi i edicionit të fundit të Big Brother Albania, Vesel Kurtishaj, ka dalë me fjalë të mëdha për ish-moderatorin dhe producentin e TV 21, Labinot Gashi.

Ai në një status të tij në Instagram ka thënë për Labin se mbetet njëri prej moderatorëve më të sukesshëm në shqiptari, shkruan GazetaExpress

Kujtojmë se Veseli i kishte dalë në krah Labit, kur mediat shqiptare kishin shkruar se Labi kishte kërkuar takim njërit prej valltarëve profesionistë të këtij spektakli.

Veseli edhe atëherë ishte kundër këtyre shkrimeve në portale dhe edhe tani del me këtë status që e përkrah fuqishëm tashmë ish-moderatorin dhe ish-producentin e TV 21.

Veseli kohëve të fundit më shumë po merret me politikë, ku edhe është angazhuar në Partinë Demokratike të Kosovës (PDK)

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë