Pas lajmit për ndarje me Endritin, reagon Drita Stublla (Foto)

Sot në mediet kosovare ka qarkulluar lajmi se janë ndarë çifti Endrit Thaçi- Drita Stublla.Pas këtij lajmi, ka ardhur edhe reagimi i Dritës, motrës së dizajneres, Lia Stublla, shkruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një fotografi në Snapchat ku tregon se ajo dhe Endriti nuk kanë qenë kurrë në lidhje.

“Nuk mund të përfundosh diçka që nuk ka ekzistuar kurrë” ka qenë shkrimi i fotos që nënkupton se lidhja mes tyre ishte vetëm një thashetheme!/Magazina.al

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë