E ‘kall’ Gjyste Vulaj: Moj Serbi murin ta rrëzova, se më thonë Ibrahim Rugova (Video)

Këngëtarja Gjyste Vulaj është shumë e dashur për publikun.

Kudo që ajo performon, dhuron shou dhe atmosferë të nxehtë.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihet Gjystja teksa këndon në një mbrëmje muzikore në Detroit dhe ndez atmosferën.

‘Moj Serbi murin ta rrëzova, se më thoën Ibrahim Rugova’, thotë ajo në këngën e saj.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë