Ja çfarë ngjarje të madhe ka humbur Era Istrefi për shkak të këmbës (VIDEO)

Në këto ditë të ftohta me borë dhe akull, Era Istrefi e ka pësuar më së keqti.

Këngëtarja e njohur ka pësuar një lëndim në këmbë gjatë qëndrimit të saj në Brezovicë.

Mësojmë se këngëtarja do të qëndrojë e shtrirë për të paktën disa javë.

Ja çfarë ngjarje të madhe ka humbur Era

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë