Nora përfundon në spital (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi ka përfunduar në spital.

Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet se është duke u mjekuar pasi gripi e ka lodhur shumë, shkruan lajmi.net

Këngëtarja nuk është  e vetmja nga familja e saj që këto ditë ka vizituar spitalin pasi njëjtë para ca dite bëri dhe Era pas lëndimit që kishte në këmbë.

Me këtë gjendje, Nora nuk ka mundur ta shijojë as suksesin e Erës e cila fitoi në EBBA./Lajmi.net/

nora-1_1484227373-5144159

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë