Leonora për Ramushin: Mos e prek ushtarin tim (FOTO)

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka reaguar për vendimin e Gjykatës së Colmar-it për rastin e Ramush Haradinajt.

Në një postim të saj në rrjetin social Instagram, Jakupi duke iu referuar lirimit me kusht të Haradinajt, ajo është detyruar t’i këndoj dhe njëherë vargjet e saj të dikurshme ‘’Mos e prek ushtarin tim…’’ këngë të cilën ajo ia kishte dedikuar Ramush Haradinajt kur ishte në Tribunalin e Hagës, njofton Klan Kosova.

Për më shumë ja dhe statusi i saj i plotë të cilin e ka shoqëruar dhe me një fotografi:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë