Rita poston prapë foto nudo (Foto)

Këngëtarja shqiptar me famë botërore Rita Ora, po vazhdon me suksesin e saj në arenën ndërkombëtare

Por, krahas famës me muzikë, ajo vazhdon të kujdeset për dukjen e saj.

Rita kohën e fundit vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Edhe sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet se nuk ka veshur asgjë, dhe po duket mjaftë seksi./OraInfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë