Këngëtares shqiptare i doli gjoksi në emision, reagon çuditshëm (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Anxhela Peristeri ishte mjaft e përfolur në mediat rozë në orët e fundit.

Paraqitja e saj në emisionin e Rudina Maxhistarit u përfol pasi që bluza e Anxhelas devijoi paksa dhe zbuloi gjoksin gjigant të saj.

Reagimi i saj ka qenë gogja interesant pasi që këngëtarja e zë paksa veten në faj.

“Si nuk ma ngriti një njeri bluzen te Rudina se për pak do dilja topless. Nejse, ju mos u mërzisni kaq shumë se nuk e bëj më. Do e kem mendjen këtej e tutje” arsyetohet Anxhela.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë