Ja me çfarë ëmbëlsire e surpizuan Shyhrete Behlulin fëmijët e saj (Foto)

Këngëtarja Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e saj.
Ajo që nga mëngjesi ka marrë shumë dhurata e urime për të cilat është shumë falendëruese.

Shyhretja ka hedhur një foto në Instastory ku ka zbuluar edhe ëmbëlisren surprizë nga familja e saj.

Në foto vërehej që torta kishte ca dekorime në formë të trëndafilave dhe ishte urimi ‘Urime mamë’.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë