Ja çka i ndodhi Bleros në aeroportin e Suedisë (Foto)

blero_1480557512-3375554Atje, ai është parë me familjen që i jeton atje dhe nga postimet që i ka bërë në rrjetet sociale, këngëtari shihej mjaft i lumtur, shkruan lajmi

Por, në fund, duke u kthyer për në Kosovë, Blero është ballafaquar me një suprizë që nuk e ka pritur fare.

Në aeroport atij i është ndalur rryma. Kjo gjë e ka habitur aq shumë këngëtarin saqë ka pyetur se a është në Kosovë apo Suedi.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë