Këto dy këngëtare shqiptare janë mike të mira (Foto)

kengetaret_1480530520-8429376

Raportet mes kolegëve reflektojnë shumë tek publiku pasi që ka raste kur njerëz të caktuar janë të varur nga miqësia e tyre e i përcjellin në çdo kohë lëvizjet e tyre.

Një fotografi e viti 2014 na rikthen në vëmendje një moment mes dy prej këngëtareve më të njohura shqiptare.

Bëhet fjalë për Elvana Gjatën dhe Dhurata Ahmetajn të cila në atë rast shihen mjaft të afërta me njëra tjetrën por ndryshe nga fotografia nuk është se në realitet ka pasur ndonjë relacion mes tyre.

Sidoqoftë që nga ajo kohë dyshja kanë ndryshuar mjaft si në pamjen e tyre ashtu edhe në stilin muzikor që ato bëjnë. /prive/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë