Ledri e ‘kall’ Tiranën, i habitshëm numri i pjesëmarrësve në koncert (Video)

ledri-vulaLedri Vula është reperi më i dashur shqiptar
Ai shumë herë ka vërtetuar se është më i preferuari nga publiku, por me një video të hedhur në Instagram, reperi ka habitur me numrin e pjesëmarrëseve në koncert, shkruan lajmi.net

Në video shihet një numër tepër i madh njerëzish të cilët kishin shkuar në Tiranë për të parë nga afër dhe për të dëgjuar hitet e Ledrit.

Po ashtu, nga pamjet kuptohej edhe energjia e fansave të tij që motivonin edhe më shumë reperin që ta ndizte atmosferën.

Të tilla mbrëmje, vështirë që mbledhin më shumë fansa se sa Ledri./lajmi.net

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë