Kush po i mungon Besa Gashit? (Foto)

12540583_10156363837585177_2401749028464962248_n-735x400-650x358-640x352Ish Miss Kosova, Besa Gashi ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet motra e saj Migena.
Kjo e fundit jeton në Amerikë dhe largësia mes tyre ka bërë që Besa të ndjejë mungesën e saj shumë, shkruan lajmi.net

Të paktën kështu ka thënë  vet ajo përmes shkrimit të lënë në foto.

Kujtojmë se si e motra, edhe Migena gëzon një bukuri të madhe.

ghgfhgfh12743766_1021882007868322_6873409120489295732_n

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë