Dani sjell këngën e re [video]

xzxzxzKëngëtari i njohur nga Peja, Ramadan Krasniqi – Dani, ka publikuar projektin e tij më të ri.

Kënga, e publikuar për festën e fundvitit titullohet “Keq ma ke ba”.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin Virusi.

“Zemra Falet” titullohet kënga e fundit e lansuar nga Dani në bashkëpunim me Shkurtën shtatë muaj më parë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë