A jeni për pite? Nora po “na” gatuan (Foto)

ssssssssssssssssssssssssssssssssssNora Istrefi vazhdon të jetë origjinale dhe natyrale. Këngëtarja e famshme kosovare sot i ka përvjelur mëngët dhe ka filluar të gatuaj pite që në mëngjes. 

Kjo foto konfirmon se Nora përveç që di të jetë këngëtare e suksesshme, ajo di të jetë një shtëpiake perfekte.

Roberti dhe Rene kanë shansin sot të ngrohen me piten e Norës në këtë ditë të ftohtë./Indeksonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë