Edhe pse ftohtë, Eni tregon ëmbëlsinë e saj në Gjermani (Foto)

eni-kociKëngëtarja Eni Koci në shumë raste është komentuar për ndërhyrje të mundshme kirurgjike.

Por pavarësisht kësaj Eni di të jetë me shumë stil dhe mjaft e ëmbël.

Kjo gjë vërehet edhe në publikimin e fotografisë së fundit, në të cilën Eni shihet e veshur mirë dhe me një buzëqeshje vajzërore.

Duhet përkujtuar që ka kohë që këngëtarja nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor por vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale./Indeksonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë