‘Shota’ vjen nga Real e Blunt (Video)

real-1-dj-blunt-650x358Real1 dhe DJ Blunt kanë lansuar këngën e tyre me të re ‘Shota’.
Kjo këngë me instrumental të valles së Shotës është finalizuar edhe me klip nga Entermedia, shkruan lajmi.net

‘Shota’ vjen para festave të Nëntorit dhe është tejet e ngjajshme me miksin e këngës ‘Mos shaj mas shpine’ të grupit TBA të lansuar vite më parë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë