Shkurte Fejza publikon “Ah Kosova jonë” (Video)

20161127213719905646_1480279817-6742802Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shkurte Fejza, ka publikuar këngën e saj më të re.

“Ah Kosova Jonë” është kënga e re e saj për tekstin dhe muzikën e së cilës është kujdesur Fatmir Muja.

Për orkestrimin e kësaj kënge është kujdesur Virusi.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë