Kjo është vajza bukuroshe e deputetes shqiptare që ka zgjedhur të bëhet… (Foto)

screenshot-13_1480200150-4306401Lidhjen e ngushtë me familjen deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda e tregon herë pas here edhe me postimet familjare që bën në profilin e saj në Facebook.

Sot, deputetja e Parlamentit shqiptar, nënë e dy vajzave dhe një djali, më shumë se kurrë ndihet krenare për Adën, e cila ka nisur një karrierë jashtë politikës. Ajo ka zgjedhur të jetë modele.

E bukur, me linja të rregullta dhe e buzëqeshur përpara aparatit, vajza e vogël e familjes së deputetes tashmë do të jetë edhe një tjetër përfaqësuese modele e njohur, pas Adrola Dushit, e cila ka të njëjtën orgjinë. Mesa duket qyteti i Rrëshenit do të jetë origjina e modeleve që kanë marrë dhe do të marrin famë botërore. E tillë mund të jetë edhe Ada!

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë