Ja si dukej Anita e Ramushit ne shkollën e mesme (Foto)

an_1480244636-7545657Anita Muçaj është njëra nga moderatorët me të pëlqyera në mediet tona, ajo po ashtu njihet edhe si bashkëshortja e liderit të AAK-së,Ramush Haradinaj

Anita ka publikuar një fotografi nga adoleshenca e saj  dhe ajo shihet si një vajzë shumë e mirë dhe e ëmbël./GazetaBlic.com

a_1480244596-5292449

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë